Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wraz z pojawieniem się domów modułowych, na rynku budowlanym zakończył się pewien ważny okres. Wiele osób zrozumiało, że realizacja marzenia o własnym domku za miastem leży w zasięgu ich możliwości. Co więcej, przekonali się, że jego wybudowanie wcale nie musi zająć im połowy życia oraz nie wymaga inwestycji wszystkich ciężko zarobionych pieniędzy. To dzięki domom modułowym wielu mieszkańców dużych miast postanowiło przeprowadzić się na wieś, aby żyć trochę bardziej niezależnie.

Niewielki dom modułowy – idealny w wiejskich warunkach

Pełnowymiarowy dom – to jedno z głównych marzeń niemalże każdego, kto mieszka na jednym z polskich blokowisk. Niemniej jednak niewielkiej rodzinie wystarczy mieszkanie, którego metraż nie przekracza kilkudziesięciu metrów kwadratowych. Domy pełnowymiarowy to dobre rozwiązanie, lecz głównie dla rodzin wielodzietnych. 

Dom modułowy producent jest w stanie wybudować w stosunkowo krótkim czasie. Koszty budowy w porównaniu do tradycyjnego budownictwa bywają nawet kilkukrotnie niższe. W ten sposób można zaoszczędzić sporo pieniędzy, które później można przeznaczyć na inne potrzeby. Osoby, dla których przeprowadzka na wieś będzie początkiem nowego etapu życia, z pewnością docenią każdą zaoszczędzoną złotówkę.

Niewielki dom modułowy to propozycja, z której oraz chętnie korzystają rodziny z nastoletnimi dziećmi. Pociechy zazwyczaj po kilku latach wyprowadzają się, a rodzice wówczas mają więcej wolnej przestrzeni, za której ogrzewanie nie muszą dużo płacić. Utrzymanie takiego budynku jest bowiem dość tanie i nie wymaga wielkiego nakładu pracy. To ogromna zaleta, którą najbardziej docenia się w późniejszych etapach życia, chociażby na emeryturze. Osoby mieszkające w domku modułowym, potrafią zaoszczędzić nawet do tysiąca złotych miesięcznie!

Dom modułowy – estetyczny i funkcjonalny

Budownictwo tego typu zachwyca nie tylko niskimi kosztami eksploatacji, ale też i designem. Dom modułowy producent buduje z dbałością o każdy detal. W katalogu naszych realizacji możesz wybrać ten model, który będzie odpowiadał Twoim wymaganiom estetycznym lub zlecić budowę całkiem nowego budynku. Z przyjemnością stworzymy dla Ciebie dom, który wkomponuje się w otoczenie. Domy modułowe świetnie wyglądają zarówno w środku lasu, jak i na terenach w pobliżu zabudowań miejskich.

Dużą zaletą tych domów są nie tylko ogromne możliwości kreacji, ale też i funkcjonalność. System modułowy może być zamontowany o każdej porze roku, bez względu na rodzaj gruntu. Nie ma więc znaczenia, czy zdecydujesz się postawić go ma pofałdowanej mazurskiej glebie, czy też gdzieś w górskiej prowincji. Co więcej, poszczególne segmenty domu można dowolnie rozbudowywać i zdemontować w każdej chwili, np. po tym, jak urodzi się dziecko lub zechce wprowadzić się do naszego domu kolejna osoba. Dom modułowy to niczym nieograniczona kreacja.

Nowe lokum można urządzić na nieskończoną ilość sposobów – umożliwia to pełna prefabrykacja. Niektórzy klienci korzystają nawet z rozwiązań pochodzących z ich poprzednich mieszkań.

Pragniesz wybudować nowy i tani dom modułowy na wsi? Jesteśmy do Twoich usług

Jeśli chcesz przeprowadzić się na wieś lub po prostu wybudować tam dom, które będzie mógł Ci służyć zarówno jako domek letniskowy, jak i dom całoroczny, skorzystaj z naszych usług. Jesteśmy profesjonalną firmą budowlaną i specjalizujemy się w budowaniu domów modułowych. Zapoznaj się z naszymi realizacjami i po prostu daj nam znać. Z chęcią dowiemy się, czego potrzebujesz, o czym marzysz i zrobimy co w naszej mocy, aby Ci pomóc! Systemy modułowe to ogromna szansa dla każdego, kto pragnie mieć swoje własne cztery ścian – skorzystaj z niej!

Dom modułowy – pierwszy krok w stronę niezależności!