Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Czym jest własne mieszkanie? Wie chyba każdy. Zapewnienie sobie bezpieczeństwa i wygody w życiu, jeśli chodzi o mieszkanie to podstawowy czynnik naszego rozwoju. Wydaję się, że rodzimy się, dorastamy, uczymy się i pracujemy tylko po to. Zapewnienie sobie i naszym bliskim dachu nad głową to fundamentalna troska. Ciekawym sposobem realizacji tego marzenia jest tzw. dom modułowy. Nie każdy może wie czym jest takie mieszkalnictwo, ale z pewnością przybliżymy państwu ten temat. 

Dom modułowy cena

Dom modułowy to dom, który zbudowany jest nieco inną metodą. Skuteczna konstrukcja domu przygotowywana jest w fabryce i montowana jedynie na miejscu docelowym. Całkowity czas montażu to zaledwie jeden dzień. Czyż to nie brzmi wspaniale. Zamawiasz swój projekt i w ciągu jednego zaledwie dnia konstrukcja jest gotowa. Zmniejsza to efektywnie cenę takiego domu modułowego w porównaniu z tradycyjną budowlanką.

Dodajmy, że cała konstrukcja od dachu, aż po ściany jest już ocieplona i nie wymaga zbyt dużo prac wykończeniowych. Tego rodzaju budowle to świetne rozwiązanie jeśli chodzi o budynki pod biura, działki, ale też całoroczne domy mieszkalne. Trzeba dodać, że oferta jest atrakcyjna i wciąż rozwijana. Doradzamy spojrzeć na ofertę firmy Finestra - Domy Modułowe. Na stronie producenta i wykonawcy projektów widać szeroką ofertę w tej unikalnej technologii.

Ile kosztuję dom modułowy?

Wytrzymała i pewna siebie konstrukcja musi stanąć na gotowych fundamentach, by ukazać swój szlachetny wizerunek. Firma Finestra dopasowuje rozmiar, kształt i wygląd projektu do potrzeb klienta. Produkowane są budynki z przeznaczeniem na dom mieszkalny, biura czy branżę sprzedażową, usługową, gastronomiczną i kosmetyczną. Niski cena domu modułowego w porównaniu do mieszkalnictwa tradycyjnego to ogromny atut domów modułowych. Każdy klient może wybrać coś dla siebie z pośród bogatej oferty.

Wykonanie budynku w fabryce w rozumieniu - modułów skraca czas i koszt inwestycji jaką jest budowa domu. Jeden dzień montażowy na miejscu docelowym to ogromna efektywność i oszczędność czasu. Mamy tu do czynienia z 2 dużymi zyskami z takiej budowy. Musimy doprecyzować, że budowa domu modułowego to jedynie wystąpienie o zgłoszenie budynku. Podkreślmy - budynek taki nie potrzebuje pozwolenia na budowę przy realizacji. Mamy 3 czynnik, który jest zyskiem dodanym z budowy. To naprawdę rewolucja w oszczędzaniu. Nie wierzycie?! Skontaktujcie się z wykonawcą domów modułowych firmą Finestra.

Całkowita budowa takiego domu to około kilka dni w porównaniu z tradycyjnym mieszkalnictwem, gdzie budowa to średnio 2 lata. Szokujące dane, ale niestety prawdziwe. Dodając do tego zyski w kosztach mamy dom na miarę 21 wieku, gdzie efektywność i rzetelność wykonania to cecha pierwszoplanowa. Wszechstronność budownictwa modułowego to kolejna duża zaleta. Wielka rewolucyjność na rynku to młody koncept, ale z szerokim spektrum zastosowania. Budując na terenach trudnych np. podmokłych czy wzniesieniach ze względów charakterystyki materiałów możemy być pewni że budynek będzie trwały. Po za tym moduły można dowolnie rozbudowywać co jest korzyścią następną.

Słowem podsumowania. Atrakcyjność domów modułowych stale rośnie. Niezwykły wygląd, stabilność oraz niskie koszty mogą stać się wkrótce czynnikiem decydującym o eliminacji tradycyjnych metod budowy. Warto zapewnić sobie naszym zdaniem kontakt ze stroną firmy Finestra. Ciekawe realizacje i mocne koszty budowy to nasz atut. Zapraszamy!

Dom modułowy cena, Ile kosztuje dom modułowy?