Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nowoczesne budownictwo stale się rozwija, starając się dopasować do ciągle zmieniających się potrzeb inwestorów. Z tego względu buduje się domy energooszczędne, funkcjonalne i tanie w utrzymaniu. Dzięki temu w dzisiejszych czasach coraz więcej osób może pozwolić sobie na posiadanie własnego mieszkania.

Rozwiązaniem, do którego przekonuje się coraz więcej inwestorów, jest dom modułowy. Jego główną zaletą jest to, że cały proces budowy jest skrócony do minimum, a dodatkowo nie trzeba tracić czasu na załatwianie formalności związanych z pozwoleniem budowlanym. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i montażu konstrukcji, oferując dom modułowy wykonany według indywidualnych oczekiwań klienta. Zdajemy sobie sprawę, że inwestycja taka wiąże się ze sporym wydatkiem, dlatego proponujemy leasing na dom modułowy, aby każdy miał możliwość skorzystania z naszej oferty.

Dom modułowy w leasing

Jako firma projektująca i wykonująca domy modułowe, chcemy dotrzeć z naszą ofertą do jak najszerszego grona klientów. W związku z tym, że budowa domu wymaga sporej inwestycji, chcemy Państwu zaproponować leasing na korzystnych warunkach. Dzięki temu macie Państwo możliwość skorzystania z atrakcyjnego wsparcia finansowego. Leasing na dom modułowy oferowany przez naszą firmę pokryje bowiem wszystkie koszty montażu i wykończenia budynku. Decydując się na leasing, mogą Państwo liczyć na:

  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • minimum formalności,
  • szybką decyzję,
  • niską wpłatę własną,
  • fachowe doradztwo leasingowe.

Leasing na dom modułowy to atrakcyjne rozwiązanie dla osób, którym zależy na czasie, a nie dysponują wystarczającymi oszczędnościami, aby z własnej kieszeni sfinansować zakup. Każdy dom modułowy projektujemy według wytycznych klienta, biorąc pod uwagę jego budżet. Dlatego wierzymy, że leasing pozwoli spełnić wszystkie marzenia dotyczące własnego domu.

Dom modułowy w leasing