Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Prowadzenie własnego biznesu zwykle wymaga dysponowania przestrzenią biurową, w której można przyjmować klientów i sprzedawać towar lub usługi. Cena wynajmu powierzchni w galerii handlowej często przekracza możliwości finansowe inwestora, dlatego coraz większą popularnością cieszą się pawilony handlowe.

Wielu osobom kojarzą się one ze starymi, obskurnymi budynkami, jednak nowoczesne pawilony handlowe zaprojektowane są tak, że przyciągają wzrok modernistyczną architekturą i stanowią wizytówkę prowadzonego biznesu. Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem domów modułowych, które można zaaranżować na pawilony handlowe oraz przestrzeń biurową służącą przez cały rok.

Dlaczego warto wybrać pawilony handlowe wykonane z modułów? Ich największe zalety to:

  • szybki projekt i realizacja,
  • brak pozwoleń budowlanych,
  • minimum formalności,
  • możliwość skorzystania z leasingu,
  • atrakcyjne ceny montażu,
  • możliwość transportu pawilonu w dowolne miejsce.

Mamy wieloletnie doświadczenie w budownictwie modułowym, dlatego chętnie doradzimy w zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym pawilony modułowe będą funkcjonalne i energooszczędne. Swoją działalnością obejmujemy teren miasta Warszawa, jednak realizujemy zlecenia również dla klientów z innych rejonów Polski. Nasze pawilony handlowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów ze względu na możliwość dopasowania projektów do indywidualnych potrzeb, czego nie da się osiągnąć, stosując tradycyjne metody budowlane.

Pawilony handlowe